Не відправляють наложним платежом 👎👎👎
Вадим, ми працюємо як по передоплаті, так і післяплатою (накладеним платежем), але у Вас дуже низький рейтинг та багато негативних відгуків, по причині "не забираєте товар" Саме тому ми Вам запропонували варіант передоплати на розрахунковий або картковий рахунок. Також Ви могли придбати товар сплативши ПРОМ-оплатою (безпечною оплатою).
Як завжди все швидко і якісно!
Продавець швидко зателефонував. Гарне обслуговування. Товар був у наявності. Замовлення прийшло швидко. Гріпси чудової якості