Все прошло отлично
Спасибо
Приємні люди!Дякую і пробачте за коментар
Олександр, доброго ранку. Працюємо з Вами вже не вперше. З Вами зв'яжеться наш менеджер, якщо відбулась помилка ми обов'язково її виправимо. Вибачте за спричинені незручності.
Дякуємо Вам, Олександр.